Regio's

Moedige Dialoog is inmiddels uitgegroeid tot een beweging met zo'n 25 publiek-private netwerken door het hele land. Wil jij ook meedoen?

Amsterdam-Noord

 

Apeldoorn

 

Arnhem - Midden-Gelderland
Kwartiermaker: Desirée Kuipers-Blaauw
Telefoon:  06 505 289 28
E-mail: info@desireekuipers.nl

 

Barneveld

Breda - West-Brabant
Kwartiermaker: Erwin Hoek
Telefoon: 06 460 249 05
E-mail: erwin.hoek@gmail.com

Den Bosch
Kwartiermaker: Marijke Boesten
Telefoon: 06 553 608 78
E-mail: marijkeboesten@alfonsa.nl

Den Haag

Deventer - Salland
Kwartiermaker: Renate Smit-Veld
Telefoon: 06 193 425 61
E-mail: info@sallandsedialoog.nl

Naar website

Epe
Kwartiermaker: Karin van Turnhout
Telefoon: 06 222 280 08
E-mail: info@moedigedialoogepe.nl 

Harderwijk
Kwartiermaker: Esther Roozeboom
Telefoon: 06 224 009 55
E-mail: esther@catch-on.nl

Hoogeveen
Kwartiermaker: Monique Huizenga
Telefoon: 06 832 033 69
E-mail: monique@platformfinancieleredzaamheid.nl 

Groningen
Voorzitter: Peter Elmont
Telefoon: 06-57551614
E-mail: moedige.dialoog.groningen@gmail.com

Naar website

Land van Cuijk en Maasduinen

Maastricht
Kwartiermaker: Benoit Hameleers
Telefoon: 06 461 139 01
E-mail: info@benoithameleers.nl 

Nijmegen
Kwartiermaker: Gerjo Schepers 
Telefoon: 06 285 622 70
E-mail: gerjo.schepers@financieelfit-rijkvannijmegen.nl

Rivierenland
Kwartiermaker: Reggy Schutte
Telefoon: 06 150 715 00
E-mail: reggy.schutte@moedigedialoog.nl

Naar website

Rotterdam

Smallingerland - Drachten

Sneek - Zuidwest Friesland
Kwartiermaker: Anna Schotanus
Telefoon: 06 109 129 50
E-mail: info@astrainingen.nl

Tilburg
Kwartiermaker: Harry Kiwitz (a.i.)
Telefoon: 013 469 15 00
E-mail: hkiwitz@gmail.com

Tiel en Noord West Betuwe

Vlaardingen

Walcheren - Middelburg
Kwartiermaker: Arend Roos
Telefoon: 06 532 791 89
E-mail: ar@arendroos.nl

Weerterland
Kwartiermaker: Marja Blankman
Telefoon: 06 206 096 05
E-mail: marja.blankman@rabobank.nl

Rijswijk - Haaglanden
Kwartiermaker: Rochelle Heerema
Telefooon: 06 441 759 93
E-mail: r.heerema@rijswijksedialoog.nl

Naar website

Westland
Kwartiermaker: Catelijne Akkermans
Telefoon: 06 146 567 97
E-mail: catelijne@bureau-akkermans.nl

Vallei Dialoog
Kwartiermaker: Willeke Scheele
Telefoon: 06 825 435 46
E-mail: willeke.scheele@rabobank.nl